Brother LC-1280

lncblockcategories 0.22376704216003s

Nejprodávanější produkty

Kompatibilní cartridge Brother LC-1280XL-BK černá

Kompatibilní cartridge Brother LC-1280XL-BK černá Zobrazit větší

Nový produkt

Kompatibilní černá cartridge Brother LC-1280XL-BK.

Kapacita kompatibilní cartridge Brother LC-1280XL-BK je 2400 stran.

Více informací

Skladem

184 Kč s DPH

Kompatibilní černá cartridge Brother LC-1280XL-BK.

Kapacita kompatibilní cartridge Brother LC-1280XL-BK je 2400 stran.

Kompatibilní cartridge Brother LC-1280XL-BK je určena pro tiskárny:

Brother MFC-J6910DW,
Brother MFC-J6510DW,
Brother MFC-J5910,

a další, které používají kompatibilní cartridge Brother LC-1280XL-BK.

8 dalších produktů ve stejné kategorii: